QR Kalwaria – Zakoduj Kalwarię z Kalwaria ART

Już niedługo Kalwaria dołączy do grona miast, w których będzie można znaleźć coraz popularniejsze „QR kody” - czyli małe „kwadraciki” które będą umieszczone przy najważniejszych obiektach i po zeskanowaniu smarthphonem podadzą szczegółowe informacje o tym miejscu.

Całe to nowatorskie przedsięwzięcie będzie realizowane przez młodych ludzi, których Stowarzyszenie Kalwaria ART zaprasza do współpracy! Wszystko co związane z „QR Kalwaria” zostanie stworzone przez samych uczestników – czyli sami przygotują informacje o wybranych miejscach, zrobią zdjęcia, a wreszcie zaprojektują i zamówią tabliczki z QR. Oczywiście uczestnicy nie pozostaną sami – nad całością czuwać będą doświadczeni ludzie z „Kalwaria ART”, a ponadto każdy uczestnik weźmie udział w specjalistycznych, a co ważne bezpłatnych warsztatach (dziennikarskich, fotograficznych, dotyczących mediów społecznościowych). Finałem projektu będzie wydarzenie, które również zostanie wymyślone oraz zrealizowane przez samych uczestników!

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym niecodziennym projekcie, być jego częścią, nauczyć się czegoś ciekawego i pożytecznego, poznać nowych znajomych, a do tego zmienić Kalwarię – to miejsce dla Ciebi !!!

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na blogu: http://qrkalwaria.blogspot.com

Nie trać czasu – zakoduj Kalwarię z nami!

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Projekt „QR Kalwaria” realizowany jest przez Stowarzyszenie Kalwaria ART w ramach programu „Równać Szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, finansowaną przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży”.

 

Stowarzyszenie Kalwaria ART {KW}

 

QR Kalwaria