Zostań Darczyńcą Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie. Pomoc w Szlachetnej Paczce oprócz tego, że jest realna, jest też prawdziwym prezentem-często spełnia marzenia, a darczyńcy starają się, by niosła ze sobą ona jak najwięcej radości. Prezent, który jest przygotowany z myślą o konkretnej osobie, ma niezwykłą moc-potrafi czynić cuda. To dlatego zachęcamy do zostania Darczyńcą Szlachetnej Paczki.
Aby pomóc rodzinom z naszej okolicy, wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrać z internetowej bazy rodzinę, której chce się pomóc. W gminach Kalwarii Zebrzydowskiej, Stryszowie i Lanckoronie wolontariusze poznali historie 40 rodzin, które potrzebują wsparcia. Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami, dawać impuls do zmiany.
W tym roku akcję Szlachetnej Paczki w Kalwarii Zebrzydowskiej objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz CKSIT w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Finał odbędzie się 13-14.12.2014 r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Broniewskiego 3.
Zapraszamy szkoły, firmy, urzędy, grupy znajomych i rodziny, osoby indywidualne, wspólnoty i stowarzyszenia do włączenia się w akcję.