Podziękowania dla "Ludzi Sportu"

Zazwyczaj na piedestale każdej dyscypliny sportowej stoją zawodnicy. To na nich spoglądają kamery telewizyjne, w ich stronę obiektyw kierują także fotoreporterzy. Nie można jednak zapominać o ludziach, którzy pomagają w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu w Gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Kluby sportowe w naszej gminie powstanie i rozwój zawdzięczają pracy i zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi, którzy bezinteresownie pracują społecznie, rozwiązując wiele różnych problemów, związanych z funkcjonowaniem, jak choćby troska o budynki, czy sprzęt, a przede wszystkim o samych zawodników.

Otwarcie Gminnej Hali Sportowej było zatem znakomitą okazją do podziękowań dla „Ludzi Sportu” – zasłużonych działaczy z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, którzy swoją działalnością i zaangażowaniem wyróżniają się w upowszechnieniu kultury fizycznej i sportu w naszej gminie.

Podziękowania otrzymali:

  1. Józef Bury – Przewodniczący Rady Powiatowej Ludowych Klubów Sportowych w  Wadowicach
  2. Tadeusz Ryłko
  3. Aleksander Mosurski
  4. Zbigniew Sarapata
  5. Jacek Kucharczyk
  6. Eugeniusz Goczał
  7. Jan Góralczyk
  8. Adam Brózda
  9. Grzegorz Makówka
  10. Aleksander Cimer
  11. Zbigniew Kaleciak
  12. Andrzej Ziemla
  13. Jerzy Kijowski
  14. Alojzy Oleś
  15. Stanisław Konopka
  16. Henryk Konopka
  17. Paweł Szczęsny
  18. Eugeniusz Oleś
  19. Jarosław Brózda
  20. Mirosław Maciusiak
  21. Damian Pawlikowski
  22. Justyna Nawroth
  23. Tomasz Guguła
  24. Jan Kaputa
  25. Anna Chromy
  26. Ernest Pacułt
  27. Józef Kucharski
  28. Sławomir Kosek
  29. Artur Tokarski
  30. Przemysław Oprychał
  31. Krzysztof Oleksy

Ponadto, w trakcie uroczystości Otwarcia Gminnej Hali Sportowej, Burmistrz Miasta Zbigniew Stradomski szczególne podziękowania skierował do wszystkich klubów sportowych reprezentowanych przez ich Prezesów, przekazując pamiątkowe statuetki, które otrzymały:

  1. MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
  2. PKS Św. Józef Kalwaria Zebrzydowska
  3. LKS Pogoń Bugaj
  4. KS Filkówka Barwałd Średni
  5. LKS Leńcze
  6. KS Sosnowianka Stanisław Dolny
  7. SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrzydowska
  8. Seido Juku Karate Kalwaria Zebrzydowska
  9. WKS Żarek Barwałd Górny
  10. LKS Cedron Brody
  11. UKS Meritus Brody
  12. UKS Sokolik Przytkowice
  13. UKS Olimp Leńcze
  14. LKS Sokół Przytkowice
  15. LKS Olimpia Zebrzydowice
  16. LKS Stanisławianka Stanisław Dolny
  17. Klub Rowerowy Born2bike