GPS Kalwaria zaprasza na pierwszą imprezę

Już 30 maja nowa grupa nieformalna GPS Kalwaria rozpocznie swoją działalność na terenie naszej gminy. A zaczynają mocnym akcentem.

We współpracy z Radą Młodzieży zorganizowany zostanie Turniej Piłki Nożnej na boisku "Orlik" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Turniej ten jednak będzie na swój sposób wyjątkowy, ponieważ weźmie w nim udział włoska drużyna "GPS Paliano". Główną nagrodą w turnieju będzie weekendowy pobyt w miasteczku reprezentowanym przez tą drużynę.
Czasu nie zostało wiele - zgłoszenia do 29 maja 2014 r. do godz. 17:00 na stronie www.rm.kalwaria-zebrzydowska.pl (udział brać mogą drużyny z terenu naszej gminy).
Po zakończeniu turnieju GPS Kalwaria zaprasza wszystkich fanów motoryzacji na plac targowy. Wieczorną atrakcją tego dnia będzie pokaz samochodu rajdowego w wykonaniu Pawła Dudziaka. Zaplanowany jest przejazd samochodem, prezentacja pojazdu, rozmowa z zawodnikiem, oraz "palenie gumy".

Plan wydarzenia:
- 14:00-19:30 - Turniej Piłki Nożnej na boisku “Orlik” w Kalwarii - wiek 15-18 z udziałem włoskiej drużyny “GPS PALIANO”. Zgłoszenia - www.rm.kalwaria-zebrzydowska.pl
- 20:00 - Pokaz Samochodu Rajdowego na placu targowym w Kalwarii w wykonaniu Pawła Dudziaka

Każdego w wieku 15-18 lat zapraszamy do udziału w turnieju. Główna nagroda - weekendowy wyjazd do Włoch zostanie zrealizowana w czasie wakacji. Wyjazd zostanie zorganizowany dla najlepszej Polskiej drużyny w turnieju.

Wszystkich zapraszamy do kibicowania oraz wieczornego oglądania mistrza kierownicy!

Do zobaczenia!
GPS Kalwaria