Bezpłatna pomoc prawna

W sprawie świadczonej bezpłatnej pomocy prawnej, Fundacja Waldemara Pawlaka „Europa i Samorządność”, przekazuje zainteresowanym następujące informacje:

W sprawie świadczonej bezpłatnej pomocy prawnej, Fundacja Waldemara Pawlaka „Europa i Samorządność”, przekazuje zainteresowanym następujące  informacje:

Obecność Polski w Unii Europejskiej zobowiązuje każdego z nas do większej świadomości prawnej. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Państwu dostęp do fachowej pomocy prawniczej. Najwięcej próśb o pomoc prawną, jakie do Fundacji Państwo kierują, pochodzi z małych ośrodków miejskich lub wiejskich, gdzie dostęp do obsługi
prawniczej jest trudniejszy. Jednak największą barierą, na jaką napotykają osoby poszkodowane przez los jest
bariera finansowa - obsługa prawna kosztuje.
Chcąc odpowiedzieć na zgłaszane do nas potrzeby, Fundacja "Europa i Samorządność" postanowiła pomóc osobom
poszkodowanym w dostępie do bezpłatnej opieki prawnej. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z prawnikami, którzy są gotowi pomóc w uzyskaniu odszkodowania, wszystkim poszkodowanym w:

1. wypadkach komunikacyjnych,
2. wypadkach powstałych w gospodarstwach rolnych,
3. zaistniałych w czasie zajęć szkolnych lub pozaszkolnych, 4. zaistniałych w drodze do i ze szkoły
5. oraz wskutek błędów w sztuce lekarskiej.

Nasza inicjatywa dotyczy Wyłącznie wymienionych wyżej rodzajów wypadków. Prawnicy z którymi nawiązaliśmy współpracę zaoferowali, że bezpłatnie zapoznają się i przeanalizują każdą sprawę pod kątem możliwości zgłoszenia roszczeń cywilno-prawnych dla osób poszkodowanych oraz przeprowadzą ją w sądzie, a w przypadku, gdyby wyrok sądowy był niekorzystny dla poszkodowanego, nie pobiorą żadnych opłat.

Prosimy, żeby osoby chcące skorzystać z pomocy naszych adwokatów zwracali się do nas, opisując swoją sprawę i
przesyłając ją Wyłącznie w formie korespondencji listownej, na adres Fundacji.

 
Nasz adres:

Fundacja Europa i Samorządność
ul. M. Konopnickiej 6, pok. 111
00-491 Warszawa
tel.(22) 339 07 39

www.fundacja.europa.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.