Wydział Komunikacji nieczynny do odwołania

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego na podstawie § 8 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 433), kierując się dobrem zarówno klientów, jak i pracowników samorządowych, podjąłem decyzję o zaprzestaniu z dniem 17 marca 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Niniejsza decyzja obowiązuje do odwołania.

 

Kontakt z Starostwem Powiatowym w Wadowicach będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.
Do Państwa dyspozycji pozostają następujące dane kontaktowe:

* ePUAP: /i1xx94vg7u/skrytka
* adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
* tel. 33 876 67 03

Kontakt osobisty z pracownikami Wydziału Komunikacji będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
Informujemy również, że w godzinach pracy urzędu, na zewnątrz - przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Batorego 2 zostanie udostępniona skrzynka, w której można będzie umieścić wnioski lub inne pilne dokumenty.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.powiat.wadowice.pl

 

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

Starosta Wadowicki
Eugeniusz Kurdas

http://www.powiat.wadowice.pl/Zawieszenie-przyjmowania-stron-w-Starostwie-Powiatowym-w-Wadowicach--11636.html