KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, bardzo prosimy, by w trosce o swoje zdrowie, załatwianie wszelkich spraw urzędowych, które nie są bardzo pilne, odsunąć w czasie. Prosimy o ograniczenie lub odłożenie osobistych wizyt w urzędzie do czasu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej i możliwości świadczenia obsługi w pełnym zakresie kadrowym.

Prosimy o sprawdzenie, które sprawy można załatwić poprzez e-mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), jeżeli sprawa jest pilna, skorzystać właśnie z takiej możliwości. Prosimy i zachęcamy do kontaktu z urzędem poprzez e-puap (skrytka: /l16ojdm96j/SkrytkaESP) lub drogą telefoniczną (33 8766 218 lub 33 8766 006).

Prosimy również  o wyrozumiałość, jeżeli załatwianie spraw urzędowych nie będzie tak sprawne, jak do tej pory. Wielu urzędników w najbliższych dniach będzie korzystało z prawa opieki nad swoimi dziećmi, ze względu na zamknięte żłobki, przedszkola i szkoły.

Za utrudnienia przepraszamy.

Herb Kalwarii Zebrzydowskiej