Kalwaryjski Klub KYOKUSHIN-KAN zaprasza na zajęcia

Kalwaryjski Klub KYOKUSHIN-KAN zaprasza na zajęcia. Zebranie organizacyjne i pierwszy trening odbędzie się 4.09 (środa) w Szkole Podstawowej Kalwaria Zebrzydowska (sala gimnastyczna), DZIECI godz. 17.00, DOROŚLI godz. 19.00.

Treningi w Kalwaryjskim Klubie Karate ,,Kizuna” odbywają się w poniedziałki i środy od godz.17.00 do 21.00 Prowadzący zajęcia: Sensei Roman Kruszecki 4 dan – 25-letnie doświadczenie trenerskie, Sensei Monika Kruszecka-Waga 3 dan

 

Program szkoleniowy technik karate i smoobrony w Kalwaryjskim Klubie Karate ,,Kizuna’’ dostosowany jest do możliwości każdej osoby.

Treningi prowadzone są w grupach podzielonych na 7 klasach według wieku i stopnia zaawansowania przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem z uprawnieniami trenerskimi.

Dzieci- od 6 lat. – sprawność i ogólny rozwój fizyczny. Wychowanie poprzez dyscyplinę karate daje siłę, która procentuje przez całe życie.

Młodzież – Stawianie czoła nowym wyzwaniom poprzez udział w zawodach, zgrupowaniach, obozach doskonale kształtuje ducha wojownika.

Dorośli – Na prawdziwe Karate oparte na mocnym fundamencie nigdy nie jest za późno. Program dostosowany dla osób dorosłych i w średnim wieku podniesie nie tylko waszą sprawność fizyczną ale i umocni pewność działania w życiu codziennym.

Ponad 20-letnia działalność naszego Klubu to owoc 14 czarnych pasów.

Tel: 602 297 863

Facebook: KarateKalwariaKyokushinkan