Wyróżnienie specjalne na Konkursie Szopek Krakowskich

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Zarzycach Wielkich od września, w ramach zajęć koła plastycznego, wykonywali szopkę bożonarodzeniową, aby w pierwszy czwartek grudnia na Rynku Głównym w Krakowie przystąpić do słynnego Konkursu Szopek Krakowskich, organizowanego przez Muzeum Historyczne.

czytaj dalej »

Professional Dance Show 2015

Wszystkich miłośników tańca towarzyskiego zapraszamy do kalwaryjskiej hali sportowej, gdzie w sobotę 28 listopada 2015 r. będzie można podziwiać wspaniałe widowisko artystyczne "Professional Dance Show 2015".

Szczegóły na stronie www.professional-dance-show-2015.pl

czytaj dalej »

I Konkurs Młodych Talentów

I Konkurs Młodych Talentów odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Adresowany jest do najmłodszych skrzypków, altowiolistów i wiolonczelistów, uczących się w klasach 1 – 3 szkół muzycznych I stopnia.

czytaj dalej »

IX Pielgrzymka Rzemiosła

Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w IX Pielgrzymce Rzemiosła Małopolski do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 6 września 2014 r.

czytaj dalej »

XIX Letni Festiwal Muzyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej

W sobotę 14 czerwca w sanktuarium kalwaryjskim już po raz dziewiętnasty rozpoczęto Letni Festiwal Muzyczny. Tegoroczne przedsięwzięcie odbywało się w blasku kanonizacji Jana Pawła II, największego z pielgrzymów kalwaryjskich i niejako był hołdem złożonym temu świętemu.

czytaj dalej »

Strona 1 z 12