Wydarzenia

Sylwester z CKSiT

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na Bal Sylwestrowy 2013/2014 w Pawilonie Sportowo-Turystycznym zabawa z zespołem Crash rozpocznie się o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje pod numerami 692 432 596, 33 8766 100 oraz w Pawilonie Sportowo-Turystycznym.

czytaj dalej »

32. rocznica ogłoszenia stanu wojennego

Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na spotkanie upamiętniające wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, które odbędzie się 12 grudnia 2013 r. o godz. 16:00.  

czytaj dalej »

Pożegnanie Mikołaja

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na Pożegnanie Mikołaja, które odbędzie się 14 grudnia 2013 r. w Pawilonie Sportowo-Turystycznym przy ul. Mickiewicza 16. W programie balonowe bałwanki, wspólne przygotowanie domku dla Mikołaja, świąteczna sesja zdjęciowa i czekoladowa fontanna.

czytaj dalej »

Mikołaj w naszej gminie

Już od 5 grudnia br. Święty Mikołaj wędruje po gminie Kalwaria Zebrzydowska i rozdaje prezenty. Pierwszym jego przystankiem była zabawa mikołajkowa zorganizowana dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w budynku „Starego Kina”,

czytaj dalej »

Anioł w Miasteczku

Od  10 lat co roku, po ”Mikołaju” do Lanckorony zlatują z wielu stron świata Anioły aby podczas wspólnej zabawy otwierać ludzkie serca- zwrócić uwagę na fakt, iż wokół nas są ludzie pełni dobroci, zaangażowania, którzy pomagają potrzebującym, dzielą się dobrą energią, pomysłami i swoimi talentami.

czytaj dalej »

Strona 358 z 373