Wydarzenia

Wieczór z poezją

Wieczór autorski lokalnego poety z Brodów - Pana Jarosława Szczęsnego - zorganizowany przez CKSiT w budynku Starego Kina zgromadził liczne grono sympatyków poezji. Dużą atrakcją tego spotkania był koncert gry na gongach i misach tybetańskich w wykonaniu Jolanty Wieteskiej.

czytaj dalej »

Po I Halowych Mistrzostwach Amatorskiej Ligi Tenisa

Za nami pierwsza edycja Amatorskiego Halowego Turnieju Tenisa Ziemnego, który odbywał się 23-24 listopada br. Mecze rozgrywane były w hali Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Z wizytą u Burmistrza

W dniu 26.11.2013 r. młode redaktorki gazetki szkolnej „Świat dookoła nas” działającej w Szkole Podstawowej Zespołu Szkół nr 6 w Leńczach zapukały do gabinetu Burmistrza Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Andrzejki dla dzieci

Zabawa andrzejkowa „Przez Baśniową Krainę” zorganizowana dla dzieci z terenu gminy przez CKSiT (w Pawilonie Sportowo Turystycznym w Kalwarii Zebrzydowskiej) w piątkowe popołudnie 22 listopada br, zgromadziła ok. 100-osobową grupę dzieci wraz z ich rodzicami.

czytaj dalej »

Odblaski dla uczniów w Zespole Szkół Nr 4 w Zebrzydowicach

Przedstawiciele Stowarzyszenie Consilio Bożena Jakubowska i Sebastian Wątroba znany z roli komisarza w serialu W-11 emitowanym przez telewizję TVN, osobowość telewizyjna a wcześniej funkcjonariusz Policji oraz asp. sztabowy z Komendy Powiatowej Ruchu Drogowego w Wadowicach Paweł Migdałek w dniu 19 listopada przeprowadzili w ZS Nr 4 w Zebrzydowicach lekcję dla klasy pierwszej i drugiej szkoły podstawowej, której tematem była „Moja bezpieczna droga do szkoły”.

czytaj dalej »

Strona 349 z 362