Wydarzenia

Narada w PSP Wadowice

W dnu 20 lutego br. Burmistrz Miasta Kalwarii Zbigniew Stradomski uczestniczył w naradzie kadry Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach z udziałem m.in. Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

czytaj dalej »

"Zielone światło innowacji"

Zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców z branż Life Science, ICT, chemia, energetyka, przemysły kultury, turystyka historyczna i przemysłowa. Odbędzie się ono 28 lutego 2014 r. w CKSiT.

czytaj dalej »

"Skąpiec" raz jeszcze

Zespół Teatralny z ZS nr 3 w Przytkowicach zaprasza na spektakl "Skąpiec", który można będzie obejrzeć na sali widowiskowej CKSiT 23 lutego 2014 r. o godz. 17:00. Wstęp wolny!

czytaj dalej »

Dobre filmy na Karmelu

Zapraszamy na film dokumentalny Dagmary Drzazgi "Bez jednego drzewa las lasem zostanie". Seans odbędzie się 24 lutego 2014 r. o godz. 18:00 w auli Domu Rekolekcyjnego Karmelitów Bosych w Wadowicach.  

czytaj dalej »

Śladami Karola Malczyka

Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej oraz ZS nr 2 im. Janusza Korczaka w Brodach zapraszają na spotkanie z ks. Maciejem Józefowiczem połączone z prezentacją filmu "Śladami Karola Malczyka", które odbędzie się 26 lutego 2014 r. o godz. 11:00 w sali widowiskowej CKSiT.

czytaj dalej »

Strona 346 z 373