Wydarzenia

Wernisaż wystawy RE-MONT

W piątek 13 grudnia 2013 r. w Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się wernisaż prac plastycznych uczniów klasy 3 Gimnazjum w Brodach.

czytaj dalej »

Mikołajki w Przytkowicach

Z okazji „Mikołajek” w Zespole Szkół Nr 3 w Przytkowicach, jak co roku, przeprowadzono akcję „Podziel się z innymi”. Uczniowie spisali się na medal! Przygotowali dwie kawiarenki, w których można było zjeść pyszne domowe ciasta i ciasteczka oraz napić się gorącej herbaty czy soku.

czytaj dalej »

Wigilijne spotkanie Grupy Wsparcia

Tradycją gminną są liczne spotkania organizowane w okresie Bożego Narodzenia. Wigilijne spotkanie zorganizowane dla uczestników zajęć terapeutycznych Grupy Wsparcia w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz ich bliskich, doskonale wpisuje się w cele działalności tej społeczności, a także przyczynia się do większej integracji uczestników zajęć terapeutycznych.

czytaj dalej »

II Gminne Obchody Dnia Wolontariusza

Burmistrz Miasta podziękował Wolontariuszom z Gminy Kalwaria Zebrzydowska 10 grudnia br. podczas spotkania z okazji obchodów II Gminnego Dnia Wolontariusza. Uroczystość została zorganizowana przez Grupę Wolontariuszy ANIMUS we współpracy z Urzędem Miasta, MGOPS oraz Centrum Kultury. Występ Weroniki Pitoń i Izabeli Kasprzyk, uczennic Zespołu Szkół Nr 2 im. Janusza Korczaka w Brodach -  laureatek Gminnych Talentów 2013 - uświetnił ten Dzień.

czytaj dalej »

Kalwaryjskie Bombek Malowanie

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza na Kalwaryjskie Malowanie Bombek z udziałem Gwiazdy - Ryszarda Kościelnego, które odbędzie się 19 grudnia br. o godz. 16:00 w „Starym Kinie”.

czytaj dalej »

Strona 346 z 362