Wydarzenia

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które rozpoczną się o godzinie 9:00 przed Urzędem Miasta oraz na kalwaryjskim Rynku.

czytaj dalej »

Pisanka wielkanocna

9 kwietnia w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pisanka wielkanocna”. Na konkurs wpłynęło ponad 190 prac.

czytaj dalej »

Wielkie gratulacje!

W dniu 15 kwietnia 2014 r. w Auli Collegium Maius UJ w Krakowie odbyła się uroczystość zorganizowana przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, na której tytuł Człowieka Roku 2013 otrzymali Kardynał Marian Jaworski i Krzysztof Penderecki, a tytuł Małopolanina Roku 2013 Anna Polony i Jerzy Trela.

czytaj dalej »

I Ty możesz zostać ratownikiem

W dniu 9 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 5 w Barwałdzie Górnym przeprowadzono cykliczny IX Międzygminny Konkurs „I Ty możesz zostać ratownikiem”. Uczestniczyło w nim 13 drużyn reprezentujących gimnazja z terenu gmin: Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów i Spytkowice.

czytaj dalej »

Wiosna na lanckorońskich łąkach

Lokalna Grupa działania "Gościniec 4 żywiołów" zaprasza do gospodarstwa edukacyjnego "Koło wiejskich tradycji" w dniach 26-27 kwietnia 2014 r.

czytaj dalej »

Strona 343 z 374