Wydarzenia

XVII Dni Papieskie

Zapraszamy na XVII Dni Papieskie w Kalwarii Zebrzydowskiej pod honorowym patronatem ks. kard. Stanisława Dziwisza, które odbędą się w dniach 18-31 maja 2014 r.

czytaj dalej »

Biała Niedziela

Stowarzyszenie Bene Factum, SPZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej i Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszają do Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Leńczach w dniu 11 maja 2014 r. w godzinach 10:00-16:00 na bezpłatne badania i konsultacje lekarzy specjalistów.

czytaj dalej »

Kalwaryjskie uroczystości z okazji kanonizacji Jana Pawła II

W niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku, mieszkańcy Kalwarii Zebrzydowskiej oraz licznie przybyli pielgrzymi mieli wyjątkową możliwość uczestniczenia, za pośrednictwem telebimu, w uroczystościach kanonizacyjnych dwóch wielkich Papieży - Jana XXIII i Jana Pawła II.

czytaj dalej »

Gminne ćwiczenia OSP

"Gaszenie pożaru i wypadki w komunikacji drogowej”, ewakuacja oraz udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy" - takie tematy zostały przygotowane na gminne ćwiczenia taktyczno-bojowe jednostek OSP, które odbyły się w poniedziałek 28 kwietnia 2014 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach zaprasza wszystkich pracodawców poszukujących pracowników do swojej firmy oraz innych zainteresowanych do udziału w Targach Pracy, które odbędą się w dniu 16 maja 2014 r. (piątek) w godz. od 10:00 do 14:00 w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Andrychowie, ul. Daszyńskiego 14. Więcej informacji na stronie www.up.wadowice.pl

czytaj dalej »

Strona 340 z 373