Wydarzenia

Radosne ferie w świetlicach środowiskowych

W pierwszym tygodniu ferii wychowawcy ze świetlic środowiskowych w naszej gminie przygotowali dla swoich wychowanków wiele atrakcji.

czytaj dalej »

Zabawy dla dzieci

Ferie w pełni, czyli czas białego szaleństwa, jednak pogoda tej zimy jest wyjątkowo kapryśna i nie pozwala na rzucanie się śnieżkami, czy ulepienie bałwana… ale to nic straconego, ponieważ 13 lutego czeka nie lada gratka dla wszystkich najmłodszych, którzy się nudzą  i pragną  spędzić czas na szalonej zabawie.

czytaj dalej »

Wspólny koncert Orkiestry Dętej z Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Chóru „Soli Deo” z kościoła parafialnego pw. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej

„Kolędą” nazywamy pieśń lub wiersz o Bożym Narodzeniu. W podobnym znaczeniu stosujemy wyraz „Pastorałka”, który oznacza kolędę opisującą przybycie pasterzy do żłóbka, wręczenie darów, muzykowanie i zabawy, mające rozweselić Dzieciątko.

czytaj dalej »

"Kalwaria na pocztówce"

Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na spotkanie w dniu 19 lutego 2014 r. o godz. 16:00.

czytaj dalej »

II Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w Szpadzie

W dniach 15 – 16 lutego 2014r. w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się ogólnopolski Turniej Szermierczy „II Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej” w szpadzie sportowej. Zawody dla chłopców i dziewcząt mających od 9 do 15 lat będą rozgrywane będą w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych (Liceum Ogólnokształcącego) w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Mickiewicza 9.

czytaj dalej »

Strona 337 z 362