Wydarzenia

Dzień Dziecka i Bieguś Kalwaryjski

W niedzielę 1 czerwca 2014 r. zapraszamy na Dzień Dziecka i kolejną edycję Biegusia Kalwaryjskiego.W programie moc atrakcji dla dzieci. Wstęp wolny.

czytaj dalej »

Dworcowe spotkania z poezją

Centrum Kultury Sportu i Turystyki zaprasza wszystkich pasjonatów poezji na dworzec autobusowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie 3 czerwca 2014 r. o godz. 17:00 będzie można usłyszeć poezję Jarosława Szczęsnego Binkowskiego i piosenki Marka Grechuty.

czytaj dalej »

Zielona Szkoła z ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

W dniach 6-15 maja 2014 r. młodzież z klas V, VI i I gimnazjum z Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim korzystała z zalet niekonwencjonalnych, ale jakże atrakcyjnych i efektywnych metod i form nauczania, jakie daje udział w „Zielonej Szkole”.

czytaj dalej »

XVII Dni Papieskie - dzień drugi

Już drugi dzień za nami. Od samego rana dzieci w kategoriach od przedszkola aż do szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział w Przeglądzie Pieśni Religijnej. 330 uczestników, w 10 kategoriach, miało okazje zaprezentować swoje talenty i umiejętności.

czytaj dalej »

Inauguracja XVII Dni Papieskich

Pierwszy dzień XVII Dni Papieskich za nami. Nasze obchody zainaugurowaliśmy Uroczystą Eucharystią o godzinie 11.00 pod przewodnictwem ks. Dziekana Wiesława Cygana. Również pod czas tej celebracji przeżywaliśmy przekazanie Symboli Światowych Dni Młodzieży dla naszej parafii.

czytaj dalej »

Strona 337 z 373