Wydarzenia

Święto Konia Małopolskiego

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza na VIII Regionalny Czempionat Koni Rasy Małopolskiej, który odbędzie się w "KLIKOWEJ" Tarnów, ul. Klikowska 304, w dniach 14-15 czerwca 2014 r.

czytaj dalej »

Festyn Rodzinny w Barwałdzie Średnim

W minioną sobotę, 7 czerwca 2014 r., w Zespole Szkół nr 7 miał miejsce kolejny już Festyn Rodzinny. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców we współpracy ze szkołą oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Barwałd Średni z Radą Sołecką oraz Kołem Gospodyń „Swojskie Klimaty”.

czytaj dalej »

Dzień sportu

Zapraszamy na dzień sportu, który odbędzie się 15 czerwca 2014 r. na stadionie MKS "Kalwarianka". W programie m.in. mecze o Puchar Burmistrza, zawody fitness, rodzinna zumba, wyścigi kelnerów i wiele atrakcji dla dzieci.

czytaj dalej »

Święto Rodziny

W dniu 14 czerwca 2014r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stanisławiu Dolnym odbędzie się spotkanie rodzinne. Na ten dzień uczniowie naszej szkoły przygotowali 2 sztuki teatralne: „Przygody Pana Niteczki” oraz „Szansa” w reżyserii aktora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej Jerzego Dziedzica.

czytaj dalej »

Występ Chóru Norweskiego

Stowarzyszenia "Gościniec 4 żywiołów" zaprasza na występ Chóru Norweskiego, który odbędzie się 20 czerwca 2014 r. o godz. 12:00 i będzie wstępem do tegorocznego Jarmarku Świętojańskiego w Lanckoronie.

czytaj dalej »

Strona 334 z 376