Wydarzenia

Półkolonia zimowa w ZS nr 4 w Zebrzydowicach

W dniach od 16 do 20 lutego dwadzieścioro dzieci z Zebrzydowic uczestniczyło w półkolonii zimowej finansowanej przez Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej.

czytaj dalej »

Dzieci nie ryby - swój głos mają!

W lutym w Zespole Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym dzieci z klas I-III i IV-VI oddały swój głos na najciekawsze książki, które przeczytały w ciągu ostatnich dwóch lat. W ten sposób szkoła podstawowa włączyła się w Ogólnopolskie Wybory Książek, których organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz redakcją „Biblioteki Szkolne Online”. Patronat honorowy nad akcją objęła minister edukacji narodowej - Joanna Kluzik – Rostkowska.

czytaj dalej »

Informacja dotycząca spotkania z Marszałkiem Stanisławem Sorysem

W dniu 3 marca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie miało miejsce spotkanie Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej dr hab. inż. Augustyna Ormantego i Wicemarszałka Województwa Małopolskiego dr Stanisława Sorysa.

czytaj dalej »

Spotkanie w sprawie Dni Papieskich

W dniu 3 marca 2015 r. Parafialny Klub Sportowy „Św. Józef” w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizował spotkanie w sprawie omówienia programu XVIII Dni Papieskich.

czytaj dalej »

Walne zebranie sprawozdawcze w OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej

28 lutego 2015 r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2014.

czytaj dalej »

Strona 334 z 412