Wydarzenia

94 rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Dnia 18 maja 2014 roku uczniowie klasy V z Zespołu Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli w XIV Spotkaniu Szkół im. Św. Jana Pawła II w Wadowicach. W tym roku przybyliśmy tam, by w szczególny sposób podziękować za kanonizację Jana Pawła II.

czytaj dalej »

XVII Dni Papieskie - turniej tenisa stołowego

Trwamy w sportowych zmaganiach. Dziś w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Sportowcy (70 osób) na 8 stołach w 7 kategoriach sprawdzali swoje umiejętności.

czytaj dalej »

"Gotowanie łączy pokolenia" - warsztaty kulinarne w Leńczach

Pomysł na organizację w dniach 17 i 24 maja 2014 r. zajęć kulinarnych dzieci zrodził się w Leńczach w redakcji gazetki szkolnej „Świat dookoła nas”.

czytaj dalej »

"Afrodyzjaki od Rolnika"

Stowarzyszenie "Gościniec 4 żywiołów" zaprasza na kolejne targi mające na celu promocję producentów, rolników i Kół Gospodyń Wiejskich pod nazwą "Afrodyzjaki od Rolnika". Wydarzenie rozpocznie cykl targów Produktów Lokalnych, które będą organizowane co dwa tygodnie w Lanckoronie aż do października.

czytaj dalej »

GPS Kalwaria zaprasza na pierwszą imprezę

Już 30 maja nowa grupa nieformalna GPS Kalwaria rozpocznie swoją działalność na terenie naszej gminy. A zaczynają mocnym akcentem.

czytaj dalej »

Strona 334 z 373