Wydarzenia

Wielkie gratulacje!

W dniu 15 kwietnia 2014 r. w Auli Collegium Maius UJ w Krakowie odbyła się uroczystość zorganizowana przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, na której tytuł Człowieka Roku 2013 otrzymali Kardynał Marian Jaworski i Krzysztof Penderecki, a tytuł Małopolanina Roku 2013 Anna Polony i Jerzy Trela.

czytaj dalej »

I Ty możesz zostać ratownikiem

W dniu 9 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 5 w Barwałdzie Górnym przeprowadzono cykliczny IX Międzygminny Konkurs „I Ty możesz zostać ratownikiem”. Uczestniczyło w nim 13 drużyn reprezentujących gimnazja z terenu gmin: Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów i Spytkowice.

czytaj dalej »

Wiosna na lanckorońskich łąkach

Lokalna Grupa działania "Gościniec 4 żywiołów" zaprasza do gospodarstwa edukacyjnego "Koło wiejskich tradycji" w dniach 26-27 kwietnia 2014 r.

czytaj dalej »

Pamiętamy - Smoleńsk 2010

Czwartą rocznicę tragicznych wydarzeń katastrofy smoleńskiej mieszkańcy uczcili obecnością na mszy świętej, która została odprawiona w kościele parafialnym p.w. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej. W dniu 9 kwietnia Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej złożył kwiaty pod pomnikiem na Placu Solidarności w Wadowicach.

czytaj dalej »

Kalwaryjskie Malowanie Pisanek

CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na wspólne jajek malowanie w dniu 15 kwietnia 2015 r. o godz. 17:00. Tegorocznym gościem będzie Grzegorz Piotrowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej przy DPS w Zebrzydowicach.

czytaj dalej »

Strona 331 z 362