Kondolencje - zmarł pan Zbigniew Czarniak, dyrektor Szkoły Muzycznej

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 7 stycznia 2017 r. zmarł Pan Zbigniew Czarniak - dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Doskonały nauczyciel  i pedagog, wychowawca wielu utalentowanych młodych muzyków.


Pogrążeni w smutku, składamy rodzinie wyrazy głębokiego współczucia i pozostajemy w modlitwie.

 


Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty
Przewodniczący oraz Radni Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
Pracownicy Urzędu Miasta
Sołtysi oraz Przewodniczący Zarządów Osiedli

 

Zbigniew Czarniak był współtwórcą Szkoły Muzycznej Pierwszego stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od czterech lat kierował placówką.

Pochodził ze Stryszowa. Absolwent Akademii Muzycznej pracował przez wiele lat w Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach, gdzie uczył muzyki. Pracował również w LO im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Ośrodku Pracy Pozaszkolnej.

Był opiekunem i wychowawcą wielu utalentowanych młodych muzyków, którzy później zdobywali nagrody i wyróżnienia na wielu krajowych i międzynarodowych konkursach

 

 

Był współtwórcą Szkoły Muzycznej Pierwszego stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od czterech lat kierował placówką. Pochodził ze Stryszowa. Absolwent Akademii Muzycznej pracował przez wiele lat w Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach, gdzie uczył muzyki. Pracował również w LO im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Ośrodku Pracy Pozaszkolnej.

Był opiekunem i wychowawcą wielu utalentowanych młodych muzyków, którzy później zdobywali nagrody i wyróżnienia na wielu krajowych i międzynarodowych konkursach.