Spotkanie autorskie: Japonia, sztuka i kultura

Jesteś ciekaw świata, odmienność kultur  i tradycji innych krajów, ich kultury i zwyczajów? Jeżeli tak, to Stowarzyszenie Kalwaria ART zaprasza na pełną pasji opowieść, na temat niezwykle ciekawej i oryginalnej kultury Japonii.

 

W  najbliższy piątek 8.11.2013r. o godzinie 16:00 w Cukierni "Pysia", Rynek 28, w Kalwarii Zebrzydowskiej, odbędzie się kolejne spotkanie autorskie, organizowane przez Stowarzyszenie Kalwaria ART.

Tym razem przybędzie do nas mgr Sławomir Stępień, konserwator dzieł sztuki, twórca książek na temat Japonii, a szczególnie broni japońskiej, znawca sztuki, tradycji i broni związanej z tym krajem, współorganizator wystaw japonistycznych w Muzeum w Krośnie, Krakowie i Rzeszowie.

Uczestnicy spotkania spodziewać się mogę wielu atrakcji- zdjęć, eksponatów i oczywiście, pasjonujących relacji z podróży samego gościa do nieznanej Japonii.

Na spotkanie zapraszamy każdego - młodszego i starszego, osoby interesujące się Japonią, ale też te, które chcą się dowiedzieć czegoś nowego i przyjemnie spędzić piątkowe popołudnie.

Daj się zaprosić w podróż do kraju „kwitnącej wiśni”!

Zapraszamy, wstęp bezpłatny!

Stowarzyszenie Kalwaria ART

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/673614049324366/?previousaction=join&source=1

 

Spotkanie autorskie: Japonia, sztuka i kultura

Data: 8.11.2013 (piątek)

Godz: 16:00

Miejsce: Cukiernia Pysia, Rynek 28, Kalwaria Zeb.